Pokládka podlah

 

Kvalitu podlahy určuje materiál podlahy a také kvalitně odvedená práce při pokládání. Kvalitně položená podlaha splní svůj účel, funkci a Vám přinese spokojené kvalitní bydlení.

 

Provádíme pokládání podlah různých druhů, výrobců a různé  technologie.

 

Pokládka dřevěných podlah

Pokládka korkových podlah

Pokládka linolea

Pokládka  Marmolea

Pokládka plovoucích podlah

 

Virtuální průvodce podlah

 

Staňte se návrhářem vlastního bytu na www.fatrafloor.cz

 

Není snadné představit si, jak bude vypadat položena podlaha v již zařízené místnosti. Při výběru vzoru je nutné myslet nejen na vhodné sladění vzoru podlahy s ostatním vybavením bytu, ale i na sladění s barevností stěn a nábytku.

 

Proto společnost Fatra jediný český výrobce vinylových podlah přichází s virtuálním studiem podlah, ve kterém získáte možnost vzájemně kombinovat až 64 vzorů vinylových podlah FatraClick a Thermofix s řadou barevných možností stěn i nábytku v celkem 18 virtuálních interiérech.

 

Nikdy nebylo snadnější stát se tvůrcem vlastního bytu a vyzkoušet si i ty nejneuvěřitelnější kombinace stylů, barev a vzorů podlah.

 

Z 18 místností si jistě vyberete tu, která se nejvíce podobá právě te vaší, v níž chcete vyměnit podlahu. případně si můžete snadno upravit barevnost interiérového vybavení nebo stěn. Měnit lze i směr pokládky podlahy, vyzkoušet můžete najednou dokonce i dva různé dekory. Vámi vytvořený interiér si můžete na závěr uložit, vytisknout nebo jej sdílet s přáteli či rodinou.

 

Navíc si můžete také spočítat cenu a spotřebu materiálu včetně vyhledání nejbližšího prodejce podlahovin Fatra ve vašem kraji.